Válassza ki itt a kereskedelmi partnerét.
HypoVereinsbank
1822 direkt
benk
comdirect
Consorsbank
flatex
ING-DiBa
maxblue
OnVista Bank
S Broker
TARGOBANK
ViTrade
Hello bank
Erste Bank
Nincs találat
Nincs találat, kérjük, próbálja újra. Túl sok találat. Kérjük szűkítse a keresési feltételeket.
Figyelőlista kiválasztása
Figyelőlista nevének beszúrása
Csak olyan tételeket adhat hozzá a figyelőlistához, amelyeknek ugyanaz a kiválasztott pénzneme.
Pénznem
Aktuális érték
Vásárlási érték
Érték módosítása
Hozzáadás a figyelőlistához

onemarkets Rockefeller Global Innovation Equity Fund - C-HUF

ISIN
LU3201291765
WKN
A41MVL
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK MEGTEKINTÉSE

Nincs elérhető adat
Termék
Nincs elérhető adat

A múltbeli hozamok nem jelentenek garanciát a jövőre nézve.

A múltbeli hozamok nem jelentenek garanciát a jövőre nézve.

Termék

Összetétel

Utolsó frissítés:13.02.2026
ALAP STRUKTÚRA RÉGIÓK SZERINT
Név Százalék
HKG
1.85%
CHN
1.20%
URY
0.87%
JPN
0.76%
KOR
2.25%
FRA
2.70%
GBR
7.19%
CHE
2.17%
IRL
2.27%
DNK
1.32%
DEU
2.10%
USA
65.71%
IND
1.08%
TWN
3.87%
ITA
0.52%
NLD
2.39%
CAN
0.81%
Mutass többet
ALAP STRUKTÚRA SZEKTOROK SZERINT
Név Százalék
Mechanical Engineering And Industrial Equip.
1.39%
Aeronautic And Astronautic Industry
3.58%
Building Materials And Building Industry
1.11%
Lodging And Catering Ind. - Leisure Facilities
1.13%
Chemicals
1.32%
Biotechnology
1.00%
Healthcare And Social Services
0.69%
Internet - Software - It Services
25.11%
Environmental Services - Recycling
1.70%
Electronics And Semiconductors
23.15%
Financial - Investment - Other Diversified Comp.
9.25%
Pharmaceuticals - Cosmetics - Med. Products
7.14%
Banks And Other Credit Institutions
2.63%
Graphics - Publishing - Printing Media
1.56%
Office Supplies And Computing
1.55%
Miscellaneous Services
2.74%
Petroleum
1.18%
Insurance Companies
0.52%
Energy And Water Supply
4.89%
Real Estate
1.81%
Electrical Appliances And Components
5.61%
Mutass többet
Top részesedések
Név Százalék
ACCENTURE PLC-A
0.01%
IQVIA HOLDINGS INC
1.29%
SERVICENOW INC
0.44%
ROBINHOOD MARKETS INC - A
0.55%
INTUITIVE SURGICAL INC
1.53%
INTERCONTINENTAL EXCHANGE IN
1.13%
CHUBB LTD
2.17%
ROYAL CARIBBEAN CRUISES LTD
1.13%
NATERA INC
1.00%
MERCADOLIBRE INC
0.87%
CARRIER GLOBAL CORP
0.53%
THERMO FISHER SCIENTIFIC INC
1.49%
MICROSOFT CORP
4.13%
WELLTOWER INC
1.81%
TELEDYNE TECHNOLOGIES INC
1.62%
XYLEM INC
0.84%
ACCENTURE PLC-CL A
1.06%
REINSURANCE GROUP OF AMERICA
0.52%
META PLATFORMS INC-CLASS A
3.10%
ROPER TECHNOLOGIES INC
0.88%
AXON ENTERPRISE INC
0.71%
ADVANCED MICRO DEVICES
0.35%
S&P GLOBAL INC
1.56%
TRIMBLE INC
1.00%
ASTRAZENECA PLC-SPONS ADR
1.66%
UNITEDHEALTH GROUP INC
0.69%
PALO ALTO NETWORKS INC
0.49%
SYNOPSYS INC
1.36%
WISE PLC - A
0.73%
NVIDIA CORP
3.16%
TAKE-TWO INTERACTIVE SOFTWRE
1.33%
CARRIER GLOB
0.00%
VERISK ANALYTICS INC
1.10%
MTU AERO ENGINES AG
2.10%
TAIWAN SEMICONDUCTOR-SP ADR
3.87%
UBER TECHNOLOGIES INC
1.98%
TE CONNECTIVITY PLC
1.20%
VISA INC-CLASS A SHARES
2.00%
SAMSUNG ELECTRON
0.01%
BROADCOM INC
1.55%
FINECOBANK SPA
0.52%
INTUIT INC
0.67%
TRANSUNION
1.67%
SHOPIFY INC - CLASS A
0.81%
TEXAS INSTRUMENT
0.00%
SCHWAB (CHARLES) CORP
1.72%
APPLIED MATERIALS INC
1.79%
ALIBABA GROUP HOLDING-SP ADR
1.85%
ASML HOLDING NV-NY REG SHS
2.39%
ROLLS-ROYCE HOLDINGS PLC
1.48%
NETFLIX INC
0.85%
SSE PLC
2.37%
NEXTERA ENERGY INC
1.68%
COMPAGNIE DE SAINT GOBAIN
1.11%
BANK OF AMERICA CORP
1.03%
LINDE PLC
1.18%
WASTE MANAGEMENT INC
1.70%
SCHNEIDER ELECTRIC SE
1.58%
MICRON TECHNOLOGY INC
1.81%
TEXAS INSTRUMENTS INC
0.74%
BECTON DICKINSON AND CO
0.92%
LONDON STOCK EXCHANGE GROUP
0.94%
DATADOG INC - CLASS A
0.49%
GE VERNOVA INC
2.29%
NINTENDO CO LTD
0.76%
ELI LILLY & CO
1.73%
BYD CO LTD-H
1.20%
NOVONESIS (NOVOZYMES) B
1.32%
PARKER HANNIFIN CORP
0.51%
ICICI BANK LTD-SPON ADR
1.08%
ALPHABET INC-CL A
5.62%
SAMSUNG ELECTRONICS CO LTD
2.24%
Mutass többet
ALAP STRUKTÚRA DEVIZA SZERINT
Név Százalék
GBP
5.53%
HKD
1.20%
JPY
0.76%
DKK
1.32%
USD
82.67%
KRW
2.25%
EUR
5.32%
BEFEKTETÉSI ARÁNY
Név Százalék
Cash Ratio
0.73%

Termékinformációk letöltése

Alternatív termékek

Ezen termék alapján alább legfeljebb 6 alternatív terméket találhat, ugyanazzal az alapul szolgáló eszközzel, ugyanazzal a terméktípussal, de eltérő lejárattal/tőkeáttétellel.

Befektetési kalkulátor

Múltbéli adatok elérhetők -tól  ig 

Összérték

0 EUR


calendar-icon

Kérjük javítsa a bevitelt

0 EUR

akár 250.000 EUR

A kezdeti befektetés egy opcionális egyszeri befektetést jelent a befektetési időszak elején.

Kérjük javítsa a bevitelt

0 EUR

akár 10.000 EUR

A folyamatos befektetés a rendszeres befizetés, a megtakarítási terv megadott befizetési intervallumától függően.

Kérjük javítsa a bevitelt

A befektetések dinamikus növekedése a megtakarítási összeg fokozatos százalékos növekedését jelenti - például az infláció kompenzálása vagy a vagyonteremtés felgyorsítása érdekében.

Összérték

Összes befektetés

Kezdő befektetés

Összérték

0 EUR

Megjegyzés a nem kötelező mintaszámításhoz

EZ EGY MARKETING KÖZLEMÉNY. Kérjük, a végleges befektetési döntések meghozatala előtt tekintse át az alap tájékoztatóját és a Kiemelt Információkat Tartalmazó Dokumentumot (KID). Ez a múltbeli teljesítménykalkulátor a múltbeli adatokon alapul. A múltbeli teljesítmény nem jelzi előre a jövőbeni hozamokat. A piacok a jövőben nagyon eltérően alakulhatnak. Megjegyzés: A számítás nem felel meg a szabályozói költségek közzétételére vonatkozó követelményeknek. Nem tartalmazza a folyamatos alapköltségeket, a belépési vagy a fennállási költségeket és a letétkezelési díjakat sem veszi figyelembe. A díjak és költségek csökkentik a befektetési hozamokat. Ez az információ nem tekinthető előrejelzésnek, kutatásnak vagy befektetési tanácsadásnak, és nem minősül értékpapírok vételére vagy eladására, illetve befektetési stratégia alkalmazására vonatkozó ajánlásnak vagy ajánlatnak, és kizárólag tájékoztatási célokat szolgál. Ez az információ automatikusan megjelenik azoknál az alapoknál is, amelyek esetében a jegyzés már nem lehetséges. A befektetői jogokra, valamint a kollektív jogorvoslati eszközökre vonatkozó információk összefoglalása angol nyelven a következő címen található: https://www.structuredinvest.lu/lu/en/fund-platform/about-us.html. Az Alapkezelő Társaság dönthet úgy, hogy megszünteti a kollektív befektetési vállalkozásainak forgalmazására vonatkozó intézkedéseket a 2009/65/EK irányelv 93a. cikkével összhangban. Alaptermékeinkkel vagy az esetleges költségekkel kapcsolatos kérdéseivel forduljon személyes bankárához vagy letétkezelő bankjához.

Üdvözöljük a onemarkets oldalán

A weboldalunkon található termékinformációk és szolgáltatások eléréséhez kérjük, olvassa el és fogadja el a következő jogi nyilatkozatot és a felhasználási feltételeket:

Disclaimer

Ez a weboldal kizárólag Magyarország lakosai számára készült. Más joghatóságokban az ilyen információk közzétételét törvény korlátozhatja. A weboldalon található információk nem olyan személyeknek vagy szervezeteknek szólnak, akik olyan joghatóságokban élnek, tartózkodnak vagy vannak bejegyezve, amelyek korlátozzák az ilyen anyagok terjesztését. Következésképpen a weboldalon található információk nem minősülnek értékpapírok megszerzésére vagy eladására vonatkozó ajánlatnak vagy felhívásnak, és nem használhatók fel ilyen célra semmilyen joghatóságban lévő személy számára:

  • ahol az ilyen ajánlat vagy felhívás nem engedélyezett;
  • ahol az UniCredit Bank GmbH nem jogosult ilyen ajánlat vagy felhívás megtételére; vagy
  • ahol az ilyen ajánlat vagy felhívás megtétele törvénytelen.

Különösen a weboldalon található információk nem minősülnek értékpapírok megszerzésére vagy eladására vonatkozó ajánlatnak vagy felhívásnak az Egyesült Királyságban élő személyek számára, és nem is minősülnek ilyen ajánlatnak. Ennek megfelelően az ilyen személyektől származó ajánlatokat nem fogadjuk el. Az ezen a weboldalon említett értékpapírok nem kerültek és nem is kerülnek bejegyzésre az 1933. évi módosított Egyesült Államok Értékpapírtörvénye alapján, és az Egyesült Államokban nem kínálhatók fel vagy értékesíthetők, kivéve az Értékpapírtörvény regisztrációs követelményei alóli mentesség alapján, vagy olyan tranzakció keretében, amelyre nem vonatkoznak azok.

Ezért az alábbi információkban felsorolt ​​értékpapírok nem értékesíthetők amerikai állampolgároknak, és nem ruházhatók át az Egyesült Államokba, kivéve, ha az adott tranzakcióra nem vonatkoznak az Egyesült Államok törvényei szerinti regisztrációs követelmények.

Bárki, aki olyan joghatóságból fér hozzá ehhez az oldalhoz, ahol ilyen korlátozások érvényesek, tájékozódjon ezekről a korlátozásokról, és tartsa be azokat.

Az UniCredit Bank GmbH nem vállal felelősséget az UniCredit Bank GmbH weboldalára mutató hiperhivatkozással rendelkező más vállalatok weboldalain található információkért vagy azokon keresztül végzett tevékenységekért.

Ez a kiadvány nem minősül befektetési tanácsadásnak, kötelező érvényű információnak vagy tanácsadási vagy információs megállapodás megkötésére vonatkozó ajánlatnak. Az információkat kizárólag saját felelősségére használhatja fel, és nem helyettesíti a befektető személyes körülményeihez és ismereteihez igazított tanácsot vagy információt.

Az ezen az oldalon bemutatott összes termék összetett és nehezen érthető pénzügyi eszköz. Olyan befektetőknek szólnak, akik rendelkeznek a szükséges tapasztalattal és ismeretekkel ezen pénzügyi eszközök vásárlásához és kereskedelméhez.

A pénzügyi eszközök megvásárlásával a befektetők hitelkockázatot vállalnak a Kibocsátóval és adott esetben a garanciavállalójával szemben.

Az értékpapír funkciójával, szerkezetével, kockázataival és lehetőségeivel kapcsolatos teljes körű információkért a potenciális befektetőknek befektetési döntés meghozatala előtt figyelmesen el kell olvasniuk a Tájékoztatót, amely tartalmazza az Alaptájékoztatót, a Kiegészítéseket és a Végleges Feltételeket.

Az Alaptájékoztatót és a Kiegészítéseket a Szövetségi Pénzügyi Felügyeleti Hatóság (BaFin) hagyta jóvá. A tájékoztató jóváhagyása nem értelmezhető az UniCredit Bank GmbH ezen értékpapírjainak jóváhagyásának. Kizárólag az Alaptájékoztató, beleértve a kiegészítéseket és a Végleges Feltételeket is, az irányadó. Ezek a dokumentumok beszerezhetők az UniCredit Bank GmbH-tól, az MCC Osztálytól, Arabellastr. 12, 81925 München, vagy letölthetők innen.

A potenciális befektetőknek befektetési döntéseiket kizárólag a Tájékoztatóban (az alábbiakban hivatkozottak szerint) található információk alapján kell meghozniuk, és figyelmesen el kell olvasniuk az ott található információkat, különösen a kapcsolódó kockázati tényezők leírását, hogy teljes mértékben megértsék az értékpapírokba történő befektetési döntéssel járó lehetséges kockázatokat és hasznokat.

Welcome to onemarkets

To access the product information and services provided on our website please read and accept the following disclaimer and the terms of use:

Disclaimer

This website is addressed to residents of Hungary only. The information on this website relating to securities and financial services has been reviewed exclusively as to compliance with the laws of the Federal Republic of Germany. In other jurisdictions the furnishing of any such information may be restricted by law. The information on this site is not intended for persons or entities resident, located or registered in jurisdictions that restrict the distribution of such material. Consequently, the information on this site does not constitute, and may not be used for the purposes of an offer or invitation to acquire or sell any securities to any person in any jurisdiction:

  • in which any such offer or invitation is not authorised;
  • in which UniCredit Bank GmbH is not qualified to make such offer or invitation; or 
  • in which it is unlawful to make any such offer or invitation.

In particular, the information on this website is not intended to and does not constitute an offer or invitation to acquire or sell securities to persons in the United Kingdom. Accordingly, any offer from any such person will not be accepted.

 

Anyone accessing this site from a jurisdiction in which any such restrictions apply should inform themselves about, and observe, such restrictions.

 

The securities referred to on this website have not been and will not be registered under the United States Securities Act of 1933, as amended, and may not be offered or sold within the United States except pursuant to any exemption from, or within the framework of a transaction not subject to, the registration requirements of the Securities Act.

 

Therefore, the securities listed in the following information may not be sold to U.S. nationals or otherwise be transferred to the United States unless the relevant transaction is not subject to registration requirements under U.S. law.

 

Quotes and market data of exchange Bats (Bats Trading Limited) is not intended and my not be used by persons or entities for commercial investment activities or acting as a principal, officer, partner, employee, contractor or agent of any business, or on behalf of any other individual or business.

 

UniCredit Bank GmbH shall not be liable for any information contained in or activities conducted through the websites of any other companies which are hyperlinked to the website of UniCredit Bank GmbH.

 

For complete information on the function, structure and risks and opportunities of the security, potential investors should read the Prospectus, which contains the Base Prospects, Supplements and Final Terms, carefully before making any investment decision.

 

The approval of the prospectus is not to be understood as a recommendation to purchase these securities of UniCredit Bank GmbH. Only the Base Prospectus including any supplements and Final Terms shall prevail. These documents may be obtained from UniCredit Bank GmbH, Department MCC, Arabellastraße 12, 81925 Munich, Germany or may be downloaded here.

Potential investors should base any investment decision they make solely on the basis of information contained in the Prospectus (as referred below) and should read the information contained therein carefully, in particular the description of risk factors associated with any in order to fully understand the potential risks and rewards associated with the decision to invest in the securities.